• Gimnazija1
  • Gimnazija2
  • Gimnazija3

asdefef

Sausio 30 dieną Pumpėnų gimnazijos abiturientai skyrė savo ateities planavimui. Kauno aukštųjų mokyklų mugėje mokiniai domėjosi tolimesnėmis studijų galimybėmis, studijų programomis, bendravo su dėstytojais ir studentais. Norėdami pasikartoti istorijos žinias gimnazistai apsilankė Kauno IX forto muziejuje. Susipažinę su visomis ekspozicijomis jie spėjo sudalyvauti edukaciniame užsiėmime ,,Kas greičiau suras išėjimą iš IX forto požemių?“.

imagfhfge4

imaggfhgfhe2

imagsdsde3

Nuvykę į Lietuvos sveikatos mokslų universitetą gimnazistai susitiko su šios mokslo įstaigos darbuotoja, kuri papasakojo apie medicinos studentų kasdienybę ir pakvietė visus apžiūrėti Anatomijos muziejaus ekspoziciją. O norintiems dar labiau praplėsti žinias apie vidinę žmogaus kūno sandarą buvo suteikta galimybė susipažinti su ,,BODY WORLDS VITAL paroda“ Kauno prekybos centre ,,Mega“.

imafgfgge5imagfgfge6

Išvyką organizavo 4g klasės auklėtoja A.Stipinienė ir socialinė pedagogė G.Kiaunienė.