Balandžio 30 d. miestelio kultūros namų salėje (kuri tądien buvo sausakimša žiūrovų) vyko Mokyklos diena, tradiciškai skiriama artėjančiai Motinos dienai.

Ne vieną dešimtmetį vykstanti šventė, į kurią suplūsta ne tik mokiniai, bet ir jų mamos ir tėčiai, senelės ir seneliai, o ir šiaip miestelėnai. Tąkart skamba dainos, sakomos eilės, skirtos brangiausiam žmogui – mamai.

Nė kiek ne mažiau žiūrovų dėmesio sulaukia ekrane rodomos per praėjusius metus mokykloje vykusių renginių, švenčių nuotraukos, taip pat olimpiadų, konkursų, varžybų nugalėtojų ir prizininkų veidai. O kai direktorius, priminęs ryškiausius mokyklos pasiekimus, pakviečia šiuos sėkmingiausius mokinius užlipti ant scenos, susidaro nemenkas būrys – virš trisdešimties.

Šiemet dėmesio sulaukė ir būrys mamų ir tėčių, kurie labiausiai pagelbėjo klasės vadovams, mokytojams, skatino savo vaikus mokytis labai gerai ar aktyviai dalyvavo Mokyklos tarybos veikloje. Visi jie buvo apdovanoti padėkos raštais.

O šventei baigiantis visos mamos ir močiutės buvo apdovanotos gėlių žiedais ir vaikų ir anūkų šypsenomis.