Pavasaris – pats nuostabiausias metų laikas, žadinantis visą „svietą“ atgimti naujai veiklai. Ir mūsų gimnazijos neaplenkė šis pabudimas. Kovo 16 dienos geografijos pamokos buvo skirtos pasaulinei Žemės dienai paminėti. Visą dieną vyko pačios įvairiausios veiklos: 6 klasės mokiniams organizuota viktorina 40 paukščių diena , 8 klasės mokiniai žiūrėjo Žemės dienai skirtą filmuotą medžiagą Gamtos pagalbos šauksmas. Po peržiūros ir diskusijų, gamino atvirukus Žemei reikia pagalbos, rašė palinkėjimus Žemei. Visi darbai kabo geografijos kabineto stende. 1G klasės mokiniai klausėsi paskaitos apie vandenį Vanduo visur ir visada, vėliau sprendė Vandens kryžiažodį. 2G-4G klasės mokiniams organizuota integruota geografijos pamoka-viktorina.

Saugokime Žemę, nelikime jai abejingi !

Geografijos mokytoja Danguolė Venckuvienė