Kovo 20  dieną pasaulyje minima Žemės diena. Pumpėnų gimnazijoje visą mėnesį vyko įvairūs  renginiai, skirti Žemės dienai, kuriuos organizavo biologijos mokytojos D.Šatienė ir L.Kvedarienė. 5-8, 1G-2G klasių mokiniai dalyvavo piešinių konkurse ,,Žeme, žydėk". Patys aktyviausi buvo penktokai. Kasmet gimnazijos bendruomenė dalyvauja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamame ekologiniame konkurse ,,Mano žalioji palangė". Šiais metais ,,žalios palangės"papuošė ikimokyklinio ugdymo grupės, priešmokyklinio ugdymo grupės, 1-2 klasių, 5-8, 1G, 2G  klasių kabinetus.
      Balandžio 13  dieną vyko baigiamasis renginys. 5-8, 1G, 2G klasių komandos paruošė prisistatymus, atsakinėjo į viktorinos klausimus, atliko kūrybines užduotis. Tuo pačiu metu vyko konkursas ,,Antras daikto gyvenimas", kurio metu mokiniai kūrė įvairias kompozicijas iš antrinių žaliavų. Biologijos mokytojų D.Šatienės ir L.Kvedarienės  įteiktais prizais džiaugėsi septintokai (viktorinos nugalėtojai), penktokai (aktyviausi piešinių konkurso dalyviai), 2G klasės mokiniai (originaliausia ,,Žalioji palangė"), 1G klasės mokiniai (konkurso ,,Antras daikto gyvenimas" nugalėtojai).