Rugsėjo 28 d. gimnazijoje  vyko renginys "Judėkime kartu". Dalyvavo 5-8 kl., 1-3G. kl. mokiniai ir jų vadovės. Diena prasidėjo klasių registracija. Greičiausiai savo klasę  užregistravo 2G klasės vadovė  Laima Noreikienė. Pasibaigus antrai pamokai visi skubėjo į  stadioną.  Rytinę mankštą visiems susirinkusiems  pravedė kūno kultūros mokytoja Eglė Mickeliūnienė. Mankštoje aktyviausiai dalyvavo 5,8,6 ir 1 G. klasių mokiniai kartu su savo vadovėmis (A.Stipinienė, J.Bagdonienė, J.Stapulionienė, D.Šatienė). Po penkių pamokų gimnazijos stadione mokiniai varžėsi aktyviose judėjimo rungtyse. Džiaugiamės, kad visų klasių  mokiniai buvo  išradingi ir sumanūs. Taigi susumavus visų  etapų rezultatus, pačia judriausia klase paskelbta aštunta klasė. Sveikiname! Renginį organizavo kūno kultūros mokytoja E.Mickeliūnienė.