Kovo 18 d. 7 klasės mokiniai, lydimi auklėtojos D. Rusakevičienės, lankėsi Panevėžio apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje. Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos darbuotoja supažindino su gaisrininko profesija, pademonstravo specialią aprangą, papasakojo, kokius gelbėjimo darbus atlieka gaisrininkai. Mokiniai galėjo apžiūrėti gaisrinės inventorių bei įlipti į gaisrininkų automobilį. Antrasis kelionės etapas – meninio stiklo studija „Glasremis“. Įmonė gamina įvairaus dydžio ir formos, savito dizaino gaminius iš stiklo, taip pat ir autorinius darbus. Virš 1000 laipsnių įkaitusios stiklo lydymo krosnys yra pavojingos. Tačiau iš tolėliau stebėti kaip įmonės dizaineriai kuria stiklo gaminius, saugu ir labai įdomu. Stiklo dirbiniai formuojami tik rankomis. Septintokai ne tik apžiūrėjo pagamintą produkciją, bet ir turėjo galimybę jos įsigyti. Paskutinis kelionės etapas – keramikos dirbinių studija „Midenė“, kuri yra įsikūrusi Dembavoje. Mokiniai susipažino su įmonės struktūra, sužinojo kokių profesijų atstovai čia dirba, apžiūrėjo įspūdingus gaminius ir patys iš šamoto gabalėlio lipdė puodelius, žvakides.