Kovo 20-24 dienomis gimnazijoje vyko renginiai, skirti veiksmo savaitei ,,Būkim draugiški", kuriuose dalyvavo visa gimnazijos bendruomenė.  Pirmadienį direktorius A.Matuzevičius, socialinė pedagogė G.Kiaunienė su mokinių tarybos nariais diskutavo  tema ,,Ar mūsų mokyklą galima pavadinti draugiška?", o penktokai akcijos ,,Šypsokis, juk šypsena nieko nekainuoja" metu, papuošė visas gimnazijos kabinetų duris smagiais lipdukais. Antradienį, bibliotekininkė V.Čeponienė visus kvietė apsilankyti  savipagalbai skirtų knygų parodoje ,,Knygos, kurios keičia gyvenimą", o gimnazijos stenduose, el.dienyne mokiniams, tėvams mokytojams buvo galima rasti daug naudingos psichologinės informacijos, nuorodų. Trečiadienį 7-os klasės mokiniai lankėsi Pasvalio ŠPT,  žiūrėjo filmą ,,Mano mielas suš*ktas telefonas", diskutavo su psichologe S.Stapulionienė, socialinė pedagoge Ž.Vaidžiūniene. Ketvirtadienį kūno kultūros mokytoja E.Mickeliūnienė visus pakvietė į tradicines mokinių-mokytojų sporto varžybas, kurios baigėsi rezultatu 1:1. Penktadienį mokyklos foje veikė karaoke ir  mokinių anketinės apklausos metu buvo išrinkti bei apdovanoti  patys draugiškiausi gimnazijos mokiniai. 1-4 kl. Laurynas Žaltickas ir Rugilė Kiznytė, 5-8, IG-IVG kl. Arminas Banelis, Timas Jackus, Viktorija Aglinskaitė.  Pradinių klasių mokytojos su vaikais kalbėjosi apie draugystę, draugus, piešė piešinius, o  5-8, IG-IV klasių auklėtojos su vaikais diskutavo tema ,,Ar šiandien lengva būti draugišku". Renginius, akcijas  koordinavo socialinė pedagogė G.Kiaunienė.
   Ikimokyklinio ugdymo grupės vaikučiai kartu su auklėtoja J.Zakarevičiene  piešė geriausią draugą, žurnaluose ieškojo besišypsančių veidų, juos kirpo, klijavo ir lankėsi žaidimų kambaryje.

col2