Gruodžio 22 d. Pumpėnų gimnazijoje vyko Kalėdinis dziudo turnyras. Dėl daugybės prizų varžėsi Pasvalio sporto mokyklos auklėtiniai bei Vido ir Ievos Klimašauskų treniruojami vaikai iš Panevėžio. Varžyboms teisėjavo buvęs šios sporto šakos atstovas, dabar studijuojantis Danijoje, Titas Jackus. Sportininkai kovojo dėl individualių prizų, taip pat vyko ir komandinės varžybos, kurias rezultatu 3:2 laimėjo panevėžiečių komanda. Šio turnyro perspektyviausiu sportininku buvo išrinktas pumpėnietis Rokas Mickeliūnas, kuris svorio kategorijoje iki 30 kg tapo čempionu. Techniškiausiu sportininku tapo pumpėnietis Aleksas Rinkiavičius, kuris taip pat užėmė pirmąją vietą svorio kategorijoje iki 50 kg. Čempionais tapo Pumpėnų gimnazijos mokiniai: Arnoldas Mažeika (60 kg), Nikita Rinkiavičius (virš 60 kg), Timas Jackus (90 kg). Visi turnyro dalyviai buvo apdovanoti medaliais, diplomais bei kalėdinėmis dovanėlėmis.