2017 metais nacionalinis konkursas „Švari kalba – švari galva“, kurį organizuoja Švietimo ir mokslo ministerija kartu su Valstybine lietuvių kalbos komisija, bendrove „Tilde informacinės technologijos“, Strateginių komunikacijų centru ir Švietimo inovacijų ir technologijų asociacija, vyko jau dešimtą kartą! Konkurse, skatinančiame mokinius internetinėje erdvėje vartoti lietuviškus rašmenis ir taisyklingą lietuvių kalbą, iš viso dalyvavo beveik 15 tūkstančių moksleivių daugiau nei iš 500 mokyklų.

Kovo 21 dieną pirmajame konkurso etape nuotoliniu būdu užduotis atliko Pumpėnų gimnazijos 5 klasės mokinės Dagnė Augustinaitė ir Laura Morkūnaitė (lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Laima Noreikienė). Į antrąjį etapą iš 1909 konkurse dalyvavusių penktokų tarp 20 geriausiai ir greičiausiai atlikusių užduotis pateko Dagnė Augustinaitė. Ji balandžio 5 dieną atliko antrojo etapo užduotis ir dalyvavo apdovanojimų ceremonijoje Seime.