Europos mokyklų tinklas „European Schoolnet“ sukūrė „Saugios e. erdvės ženklą“ – Europos mokyklų akreditavimo sistemą. Tai yra didžiulis žingsnis į priekį, siekiant plėtoti ir palaikyti aukštus saugios e. erdvės standartus.

Svetainėje www.esafetylabel.eu mokyklos gali susipažinti su nuolat besiplečiančiais ištekliais: saugios e. erdvės patarimais, gairėmis, pasitikrinimo sąrašais ir šablonais.

Vartotojai ir ekspertai dalijasi naudingais patarimais, ištekliais, konsultacijomis ir informacija apie saugios e. erdvės klausimus, padeda vienas kitam ir dalijasi veiksmingos patirties pavyzdžiais. Programą Lietuvoje vykdo projektas „Saugesnis internetas“.

Nuo ateinančių mokslo metų prie saugios e. erdvės bendruomenės jungiasi ir mūsų gimnazija.