logo

Lapkričio 12-16 d. gimnazijos bibliotekoje buvo minima Šiaurės šalių bibliotekų savaitė. Tamsiausiu metų laiku uždegame žvakes, girliandas ir skaitome knygas. Tai yra pagrindinė Šiaurės šalių literatūros savaitės idėja, puoselėjanti garsinį skaitymą, šiaurietišką pasakojamąją tradiciją ir literatūrą. Šių metų tema – herojai paskatino visus pamąstyti, kas yra herojiškumas ir kaip kasdien galime panaudoti savo super galias.

Garsiniuose skaitymuose dalyvavo ikimokyklinio ugdymo grupės: „Boružėlės“, „Bitutės“, pradinių klasių mokiniai. Mūsų trečiokai, padedami mokytojos Danguolės Anilionytės, nupiešė herojus iš suomių rašytojos Tuvės Jansson knygos „Muminukas ir žvaigždė“ ir juos pristatė.

Dėkoju ikimokyklinio ugdymo grupių ir pradinių klasių mokytojoms už pagalbą organizuojant renginukus.

Bibliotekininkė