Vasario 29 dieną Pasvalio kultūros centro Pumpėnų skyriuje vyko visuotinis Pumpėnų krašto žmonių susirinkimas, kuriame koncertavo mūsų gimnazijos moksleiviai.

Vaikai paneigė senolių susikurtą mitą, kad jiems niekas neįdomu, kaip tik žaisti kompiuterinius ir telefoninius žaidimus. Mokiniai dainavo, deklamavo poetų ir savo sukurtas eiles, demonstravo nutapytus piešinius ir sukurtus darbelius.

Mokinius koncertui ruošė Dainų būrelio vadovė Sandra Kisielienė, „Vaidybos ir raiškaus žodžio“ būrelio vadovė Danguolė Anilionytė, merginų ansamblio „Gama“ vadovė Jolita Rutkauskienė, mokytojos Gita Krušinskienė ir Vilija Grubienė.

Taip pat vyko piešinių paroda, kurioje buvo eksponuojami „Kūrybinių darbelių studijos“, vadovaujamos Gitos Krušinskienės, 2a klasės mokinių, vadovaujamų Danguolės Anilionytės, ir dailės mokytojos Dianos Augustinienės mokinių darbai. Kviečiame pasklaidyti koncerto nuotraukas...