image1k

Šiais metais matematikos KENGŪROS konkurse, kuris pirmą kartą vyko nuotoliniu būdu, dalyvavo 19 Pumpėnų gimnazijos 1-10 klasių mokinių.

Geriausiai sekėsi I-ąsias vietas rajone savo amžiaus grupėje užėmusiems: trečiokui Titui Balniui (mokytoja J. Marcinkonytė) aštuntokei Nedai Strelčiūnaitei (mokytoja R. Žemaitytė), dešimtokui Kristupui Kondratavičiui (mokytoja J. Stapulionienė). SVEIKINAME!

Į geriausių konkurso dalyvių rajono dešimtukus savo amžiaus grupėse taip pat pateko: pirmokai Simonas Masilionis ir Simas Velykis, trečiokės Gabrielė Varuškevičiūtė ir Kotryna Šedytė,  ketvirtokas Domantas Kazlauskas, penktokė Kamilė Kaveckaitė, šeštokė Saulė Gaigalaitė, septintokė Gabija Jareckaitė, aštuntokė Laura Morkūnaitė.