Gegužės 27 d. paskutinį kartą virtualiai susitiko LL3 projekto rajono mokyklų komandos iš Petro Vileišio gimnazijos, Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos, Vaškų gimnazijos, Pumpėnų gimnazijos, Lėvens pagrindinės mokyklos, Svalios progimnazijos, Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos ir Saločių Antano Poškos pagrindinės mokyklos. Baigiamajame renginyje komandos pristatė ką nuveikė vykdydami projektą, kokie pokyčiai įvyko ir kaip juos vertina mokytojai ir mokiniai.

Mūsų mokyklos komanda: direktorius A. Matuzevičius, direktoriaus pavaduotoja ugdymui L. Kvedarienė, mokytojos E. Mickeliūnienė, D. Augustinienė, O. Daugene, R. Morkūnas, projektą vykdė kartu su 8-okais. Didžiausias dėmesys buvo skirtas mokyti planuoti laiką ir skirtas užduotis atlikti laiku ir iki galo. Buvo stengiamasi mokymą organizuoti taip, kad mokiniai galėtų patys pasirinkti pamokos temą, mokymo priemones, užduoties atlikimo laiką.

Renginio metu mokykloje vykdyto projekto veiklas pristatė mokytoja E. Mickeliūnienė>>