Baigėsi dar vieneri mokslo metai. Birželio 23 d. į mokyklą susirinko 5–11 klasių mokiniai, kad aptartų praėjusių mokslo metų rezultatus ir pasidžiaugtų laimėjimais. Dešimtokai gavo pagrindinio išsilavinimo pažymėjimus, o aštuntokai – aštuonių klasių baigimo pažymėjimus.

Gimnazijos direktorius A. Matuzevičius pagyrimo raštais apdovanojo tik labai gerais pažymiais mokslo metus baigusius mokinius: penktokus Domantą Kazlauską, Urtę Lašinskaitę, Ugnę Varžinskaitę, šeštokę Kamilę Kaveckaitę, septintokę Saulę Gaigalaitę, aštuntokus Gabiją Jareckaitę, Aroną Mikėną, devintokes Dagnę Augustinaitę, Laurą Morkūnaitę, Nedą Strelčiūnaitę. Labai džiugu, kad šiais mokslo metais padaugėjo labai gerai besimokančių mokinių. Puiku, kad jiems nesutrukdė jokie nuotolinio mokymosi sunkumai.

Visiems linkime smagios, šiltos ir saugios vasaros bei smagių atostogų.

Iki susitikimo Rugsėjo pirmąją!