Ar sugavai drugelį? Ne, jis išskrido su vasara...

Tokiais žodžiais prasidėjo Rugsėjo 1-osios šventė Pumpėnų gimnazijos kiemelyje. Vasara baigėsi, bet ruduo atnešė ilgai laukto sugrįžimo ir naujų susitikimų džiaugsmą. Senosios mokyklos laiptai  šiemet pavirto saulėtu saulėgrąžų lauku (už šventės idėjas ir jų įgyvendinimą dėkojame bibliotekininkei Editai ir jos šaunių padėjėjų komandai).

Šventės proga mokinius, jų tėvelius, mokytojus sveikino gimnazijos direktorius A. Matuzevičius,  šventės svečias, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas dr. G. Vilys. Pirmokėliams buvo įteiktos Vaiko konstitucijos. Dvyliktokus į paskutinius mokyklinius metus išlydėjo simboliniai prisiminimai nuo jūros. Vėliau visų laukė smagi fotosesija tarp saulėgrąžų.

Gal šie mokslo metai dar ir nebus tokie, kokių norėtume, bet labai džiaugiamės galėdami vėl juos pradėti mokykloje. Visiems linkime sveikų, darbingų, kūrybingų, smagių naujų mokslo metų.