Lapkričio 29 diena – Tarptautinė Draugo diena. Pasvalio rajono socialinių pedagogų metodinis būrelis ir Pasvalio rajono savivaldybės Švietimo pagalbos tarnyba organizavo jau tradiciniu tapusį renginį rajono mokiniams „Draugo diena“, kuriame dalyvavo Pasvalio rajono mokyklų komandos. Bendradarbiaujant su Pasvalio sporto mokykla ir Lietuvos kariuomenės karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Panevėžio regioninio Karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Biržų poskyriu, vaikams buvo sukurta draugiška, kariška, sportiška atmosfera. Karininkas Renaldas Stuknys pravedė draugiškas estafečių varžybas, papasakojo, ką kariškiai valgo miške karo pratybų metu, pademonstravo, kaip pašildomas maistas be ugnies. Vaikai turėjo galimybę paragauti kariško maisto, ne tik pamatyti, bet ir palaikyti rankose šaunamuosius ginklus.

Mūsų gimnazijai atstovavo penktokai: Titas, Mantė, Gabrielė, Vėjas ir socialinė pedagogė G. Kiaunienė.