Lapkričio 16-ąją tradiciškai gimnazijoje buvo paminėta  tarptautinė Tolerancijos diena. 2022 metų Tolerancijos dienos idėja – Tolerancijos namas.  Ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo ir  vyresnių klasių mokytojos, auklėtojos su vaikais kalbėjosi apie savo artimiausią aplinką, žmonių tarpusavio santykius, tolerancijos/netolerancijos atvejus, kūrė, statė, piešė  Tolerancijos namus.

Už aktyvų dalyvavimą dėkojame  Kriklinių, Mikoliškio ikimokyklinių ugdymo skyrių vaikučiams ir auklėtojoms, Pumpėnų gimnazijos ikimokyklinių ugdymo grupių vaikams ir auklėtojoms, PUG grupės, 1a, 1b, 2, 3, 4, 5b, 6, 7, 8, 9, 1g, 2g, 3g klasių mokiniams ir auklėtojoms, bibliotekininkei E. Jackuvienei.

Tolerancijos dieną Pasvalio ŠPT socialinė pedagogė D. Šienauskienė vedė  prevencinius užsiėmimus ,,Penki pojūčiai“ Pumpėnų gimnazijos PUG, Kalno, Kriklinių ikimokyklinio ugdymo skyrių vaikams.

Tolerancijos dienos koordinatorė socialinė pedagogė G. Kiaunienė