20221118 131310 1024x716

Išgirdus pirmosios ponios Dianos Nausėdienės kvietimą Prezidentūros eglutę papuošti savo rankomis pagamintais nameliais, sujudome. Galbūt ir mūsų gimnazijos pradinių klasių „Kūrybinių darbelių studijos“ mergaitėms pavyks sukurti dailius, kupinus vaikiško kruopštumo ir meilės kalėdinius žaisliukus.

Noriai šio darbo ėmėsi trečios klasės mokinės Goda Mažionytė, Austėja Kleibaitė, Amelija Židonytė ir Kamilė Palumickaitė. Šios kruopščios ir atsakingos mergaitės iš veltinio pasiūdino namelius, juos dailiai dekoravo tautiškais raštais austomis juostelėmis... Ir štai jie kabo ant Prezidentūroje papuoštos eglutės.

Negaliu nepasidžiaugti darbščiomis mūsų gimnazijos pradinukėmis! Linkiu joms ir toliau nenuleisti rankų ir nebijoti iššūkių.

Mokytoja Gita Krušinskienė