Lapkričio 29 dieną vyko  Pasvalio rajono savivaldybės socialinių pedagogų metodinio būrelio tradicinis renginys „Draugo diena“. Dalyviai – Pasvalio rajono švietimo ugdymo įstaigų priešmokyklinių ugdymo grupių, pirmųjų  klasių mokiniai bei savanoriai iš Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos. Pumpėnų gimnazijos socialinė pedagogė Gražina Kiaunienė renginyje dalyvavo kartu su PUG vaikais:  Guste Krūmaite, Simu Vareika, Gintare Kuokalaite, mokytojos padėjėja Vika.

Renginio dalyvius sutikęs  Pasvalio kultūros centro direktorius Robertas Lavickas visus pakvietė į edukaciją didžiojoje salėje. Vaikai susipažindino su „paslėptomis garso kolonėlėmis“, scena, užkulisiais, žiūrovo taisyklėmis, o  garso ir šviesos režisierius Evaldas Kondrotas parodė įgarsinimo galimybes, besisukiojančius, įvairiaspalvėmis  šviesomis žibančius prožektorius, kuriuos renginio dalyviai  galėjo apžiūrėti scenoje iš arčiau. Nuotaikingos muzikos ritmu visus mankštai subūrė Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro atstovė Aistė Ežerskė iš šokių klubo „Dance By Aista“. Prevencinius žaidimus vedė penki savanoriai gimnazistai. Vaikai kartu su savo mokytojomis ir savanoriais įsitraukė į susipažinimo, socialinius vaidmenų žaidimus.

Socialinė pedagogė G. Kiaunienė