Bendromis Pasvalio verslininkų asociacijos ,,Verslo žiedas“, Pasvalio rajono savivaldybės, VDU Žemės ūkio akademijos bei UAB Kurana pastangomis įkurta Pasvalio eksperimentinė inžinerijos klasė. Mokytis gimnazijoje ir tuo pat metu universitete, gilinti žinias inžinerijos mokslo srityje, „matuotis“ inžinieriaus profesiją vietos įmonėse – puiki patirtis ir galimybė šia sritimi besidomintiems Pasvalio rajono gimnazistams.

Gruodžio 6 d. trylika Pumpėnų gimnazijos mokinių dalyvavo Pasvalio inžinerijos eksperimentinės klasės veiklose VDU Žemės ūkio akademijoje.  Mokiniai galėjo pasijusti studentais, klausėsi VDU Žemės ūkio akademijos prof. dr. Vytenio Jankausko, prof. dr. Dainiaus Steponavičiaus, dėstytojų Tomo Ūkso ir Dainiaus Ramukevičiaus  skaitomų paskaitų:  „Inžinerija - svajonės įgyvendinimo galimybė“,  „Kas yra temperatūra ir kaip ją išmatuoti?“, „Ar šilta mano namuose?“, „Kaip kukurūzo grūdas atsiskiria nuo burbuolės?“.

Dėkojame UAB Kurana už apmokėtas mokinių kelionės ir maitino išlaidas, bei dovanėles,  Pasvalio verslininkų asociacijai ,,Verslo žiedas“ už skanius kibinus ir gaiviuosius gėrimus.