Vaikai ypatingai laukia artėjančių švenčių, todėl norisi tą laukimą paversti stebuklingu.

Kaip atrodo švenčių laukimas ikimokyklinio ugdymo grupėje? Aktyviai. Vaikai sužino daug naujų dalykų, susijusių tiek su žiemos metų laiku, tiek su švenčių tradicijomis, atlieka daug kūrybinių darbelių, linksmai leidžia laiką su draugais ir patiria neišdildomų įspūdžių, kurių kiekvienas apipintas šventinėmis istorijomis.

Gruodžio 13 dieną „Krikliukų“ grupės vaikai dalyvaudami edukacinėje veikloje „Kalėdinio vainiko dirbtuvės“ pynė, konstravo netradicinio dydžio vainiką. Buvo uždegta žvakelė, simbolizuojanti susikaupimą, nuoširdumą, užuojautą, empatiją. Tiesiami gerumo, kantrumo, draugystės, meilės, šilumos takeliai į kiekvieno širdelę. Aplink dedamos eglės šakelės, primenančios kasdienius rūpestėlius, pareigas, atsakomybę. Šakelės puošiamos sėkmės, pasiektų rezultatų simboliais: obuoliukais, pačių gamintais žaisliukais, karpiniais. Daug teigiamų emocijų suteikė linkėjimų sakymas draugams, apsikabinimai, laikas praleistas kartu..

Dėkojame organizatorėms, mūsų socialinėms partnerėms: Kriklinių miestelio bibliotekininkei Ritai Vasiliauskienei ir Kultūros namų darbuotojoms Laimai Katilienei, Valentinai Orlienei.

Mokytoja Jovita Zakarevičienė