olympis

Paskelbti respublikinio edukacinio konkurso „Olympis 2022“ rudens sesijos rezultatai. Konkurse dalyvavo 141 Pumpėnų gimnazijos mokinys, laimėtas 121 diplomas, iš jų 70 diplomų I-ojo laipsnio. Pagal laimėtų diplomų skaičių Pumpėnų gimnazija užima 174 vietą iš 881 konkurse dalyvavusios mokyklos respublikoje ir 11 vietą iš 67 – Panevėžio apskrityje.

Geriausiai konkurse sekėsi po du pirmojo laipsnio diplomus ir medalius pelniusiems mokiniams: pirmokams Joriui Svidulevičiui ir Gerdai Varuškevičiūtei (anglų kalbos ir matematikos konkursai) bei penktokui Pauliui Zakarevičiui (informacinių technologijų ir istorijos konkursai). Pirmojo laipsnio diplomus ir medalius pelnė: pirmokai Simas Pocius (lietuvių kalbos konkursas), Eglė Aleksandravičiūtė (lietuvių kalbos konkursas), Rugilė Urbelytė (lietuvių kalbos konkursas), Jonas Jovaiša (anglų kalbos konkursas), penktokai Benas Morkūnas (matematikos konkursas), Emilijus Sakalauskas (matematikos konkursas), vienuoliktokas Joris Valtaris (matematikos konkursas). Dvyliktoko Pijaus Jovaišos (informacinių technologijų konkursas) rezultatas trečias tarp visų konkurse dalyvavusių dvyliktokų.

Sveikiname visus konkurso laimėtojus!