Belaukdami gražiausių metų švenčių Pumpėnų gimnazijos pradinukai, jų mokytojos, padedant aktyviems tėveliams, įgyvendino integruotos veiklos projektą „Kalėdų belaukiant“. Prasmingas projekto veiklas pradėjome gamindami kalėdinius žaisliukus Pumpėnų miestelio eglutėms, kuriuos kūrėme panaudodami tvarias gamtai medžiagas. Daug idėjų, kaip kurti išskirtinius kalėdinius žaisliukus suteikė atvažiuojamoji edukacija „Išgirsk, pajausk, sukurk“. Jos metu mokiniai savo eglutėms pasigamino įspūdingus, spalvotu smėliu dekoruotus burbulus.

Viena smagiausių projekto veiklų buvo gruodžio 19 dieną vykusi Kalėdinė mugė. Visa mokyklos bendruomenė džiaugėsi joje įsigytais skanėstais, kalėdinėmis puošmenomis, rankdarbiais. Dalį mugėje surinktų lėšų pradinukai geranoriškai paaukojo kilniam tikslui – mažoms kalėdinėms dovanėlėms Lavėnų socialinės globos namų gyventojams.

Įspūdingiausia projekto diena buvo Kalėdų eglutės šventė Pumpėnų miestelio kultūros centre. Vaikus ir svečius sužavėjo Drakoniuko teatro spektaklis „Stebuklinga adata“ ir netikėtai pasirodęs Kalėdų senelis, nešinas net keliais maišais dovanų. Šventės metu pradinių klasių mokiniai šoko, dainavo, deklamavo smagiai nustebindami Kalėdų senelį ir jo palydovus.

Aprimus įspūdžiams, paskutinę dieną prieš atostogas klasėse vyko žiburėliai: aptarėme įgyvendintas veiklas, pasidžiaugėme projekto rezultatais, smaguriavome ir žaidėme.

Gimnazijos pradinio ugdymo mokytojos