Sausio 19 d. Pumpėnų gimnazijoje svečiavosi A. ir J. Kazickų šeimos fondo atstovai John Kazickas ir Marcha Kazickas kartu su fondo Vilniaus skyriaus generaline direktore Agne Vertelkaite ir fondo Jaunimo programų vadovu Arminu Vareika.
Svečiai aplankė fondo remiamos programos "Jaunimas gali" auklėtinius, Pumpėnų gimnazijos mokinius, kurie programoje dalyvauja jau 7 metus. Svečiai dalyvavo aktyviose veiklose, jaunimas dalijosi savo patirtimi, kaip sekasi ugdyti čempiono įrankius. Prisiminė apie dalyvavimą vasaros stovyklose, kurias rengia ir finansuoja fondas.
Taip pat susitiko su Pumpėnų gimnazijos administracija. Susitikimo metu buvo aptartos bendradarbiavimo perspektyvos, pasidžiaugta vienuoliktokės Nedos Strelčiūnaitės sėkme, kuri šiuos mokslo metus leidžia JAV, Konektikuto valstijoje, Vašingtono mieste, privačioje mokykloje. Į JAV Neda pateko įveikusi atranką ir gavusi finansavimą iš ASSIST programos. Programą remia A. ir J. Kazickų šeimos fondas.