Lapkričio 16 dieną Pumpėnų gimnazijos bendruomenė paminėjo tarptautinę Tolerencijos dieną. Mokiniai su klasių vadovėmis, mokytojomis gamino, piešė  žibintus, diskutavo apie tarpusavio santykius. Akcijoje dalyvavo priešmokyklinio ugdymo, pradinių, 5-8 klasių  mokiniai,  Pumpėnų gimnazijos, Kalno skyriaus, Kriklinių skyriaus, Mikoliškio skyriaus ikimokyklinių grupių vaikučiai su auklėtojomis. 2023 metų Tolerancijos dienos simbolis –  Tolerancijos žibintas. Rudenį yra mažiau šviesos, kurios reikia bet kuriai gyvai būtybei. O šviesa asocijuojasi su gėriu, pozityvumu. Socialinė pedagogė G.Kiaunienė, bibliotekininkė E.Jackuvienė su vaikais kūrybinėse dirbtuvėse  gamino Tolerancijos žibintus, diskutavo apie gėrį, pakantumą, aplinką kurioje gyvename. Tolerancijos dienos metu septintokas Vėjas vykdė gimnazijoje socialinį eksperimentą ,,Kaukė“.

Socialinė pedagogė G. Kiaunienė