Š. m. vasario 11d. ,,Boružiukų“ grupės vaikai minėjo Pasaulinę radijo dieną. Pasaulinę radijo dieną UNESCO nusprendė paskelbti vasario 13 d. Šią dieną 1946 m. buvo įkurtas Jungtinių Tautų radijas. Skatinant vaikų aktyvų kūrybinį procesą, dalinimąsi įspūdžiais, gerąją patirtimi ugdytiniai sudalyvavo ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ir pedagogų projekte ,,Radijas iš antrinių žaliavų“.

Vaikai susipažino su radijo istorija, jo veikimu, pamatė kokių radijų būna, klausėsi vaikams skirto radijo stočių laidų. Sužinojo, kad radijo imtuvai Lietuvoje paplito maždaug nuo 1924 m. Susėdę prie stalo vaikai iš mokytojos atsineštų antrinių žaliavų kirpo, piešė, klijavo radijo imtuvą. Šis vaikų sukurtas prietaisas sukėlė daug susidomėjimo bei linksmų žaidimų.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vaida Braškienė