Vasario 16-osios šventę Pumpėnų gimnazijos mokiniai šiemet pažymėjo įvairiomis veiklomis, kurios vyko visą prieššventinę savaitę.

Gimnazijos langus trispalviais karpiniais papuošė mokytoja D. Augustinienė ir Dailės būrelio nariai. Informacinį stendą „1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai“ gimnazijos fojė parengė istorijos mokytojas S. Jurkus. Bibliotekoje iki šiol vyksta Respublikinio bendrojo ugdymo įstaigų ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų kūrybinių darbų konkurso „Yra šioje žemėje vieta“ dalyvių kūrybinių darbų paroda. Ketvirtokai su mokytoja G. Krušinskiene dalyvavo projekte „Piešiu raidę Lietuvai“.

Nei virusas, nei vėl užklupęs nuotolinis mokymas šiemet nesužlugdė jau daug metų besitęsiančios gražios tradicijos – pasveikinti su Vasario 16-ają Pumpėnų miestelio ir aplinkinių vietovių gyventojus. Sveikinimo akciją organizavo dailės mokytoja D. Augustinienė, soc. pedagogė G. Kiaunienė ir spec pedagogė V. Jareckienė. Sveikinimo atvirukus išnešiojo 8, 1G ir 2G klasių mokinai.