Kartu su pavasariu ateina ir pirmoji pavasario šventė – Lietuvos globėjo Šv. Kazimiero diena. Kovo 4 dieną Pumpėnų gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse vyko kasmetinė Kaziuko mugė. Vaikai mainėsi tradiciniais rankų darbo gaminiais, šoko, dūko, smaguriavo. Mugės metu pagrindinis dėmesys buvo skiriamas etninės kultūros ugdymui ikimokykliniame ir priešmokykliniame amžiuje. Tai padeda vaikams suvokti savo vaidmenį šeimos, giminės, bendruomenės ir tautos gyvenime, skatina perimti paprotines elgesio normas, puoselėti ir tęsti tradicijas, suvokti jų kaitą ir dėsningumus. Buvo sudarytos sąlygos pažinti įvairius lietuvių liaudies amatus, žaisti imitacinius pirkimo-pardavimo žaidimus. Mugės metu vaikai patyrė daug džiugių akimirkų.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Jolanta Kauneckienė, Asta Garbašauskienė,

ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Jovita Zakarevičienė.