ok

Paskelbti respublikinio edukacinio konkurso „Olympis 2023“ pavasario sesijos rezultatai. Konkurse dalyvavo 141 Pumpėnų gimnazijos mokinys, laimėti 125 diplomai, iš jų I laipsnio 71 diplomas. Pagal laimėtų diplomų skaičių Pumpėnų gimnazija užima 173 vietą iš 877 konkurse dalyvavusių mokyklų respublikoje ir 11 vietą iš 70 – Panevėžio apskrityje.

Geriausiai konkurse sekėsi tris pirmojo laipsnio diplomus ir medalius pelniusiai pirmokei Indrei Baliūnaitei (lietuvių kalbos, matematikos, informacinių technologijų konkursai) ir po du pirmojo laipsnio diplomus bei medalius pelniusiems: pirmokui Joriui Svidulevičiui (anglų kalbos ir matematikos konkursai), pirmokei Gerdai Varuškevičiūtei (anglų kalbos ir lietuvių kalbos konkursai), penktokui Emilijui Sakalauskui (lietuvių kalbos ir matematikos konkursai).

Sveikiname visus konkurso laimėtojus!