Gegužės 19 d. mūsų gimnazijos 6 ir 7 klasių mokiniai su auklėtojomis Donata Šatiene, Diana Augustiniene ir mokytojo padėjėja Rasa Ivanauskaite vyko į edukacinę išvyką. Mokiniai dalyvavo Lietuvos policijos mokyklos atvirų durų dienos renginiuose: stebėjo policijos kinologų pasirodymą, profesinės taktikos parodomąją programą, susipažino su antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ ekspozicija, aplankė edukacines erdves: „Pabėgimo kambarys“, „Taiklumo iššūkis su lazeriniu ginklu“, „Pabūk detektyvu“ ir kt.

Mokiniai apsilankė Kadagių slėnyje. Tai - 5 ha ploto savaiminės kilmės paprastaisiais kadagiais apaugęs Kauno marių šlaitas. Kadagių slėnio viršutinėje dalyje, ant skardžio krašto 2010 m. įrengtas 1,3 km pažintinis pėsčiųjų takas, nuo kurio atsiveria išplatėjusio Nemuno, Dabintos salos panorama ir kerinčios atodangos. 2016 m. Kadagių slėnio takas pripažintas gražiausiu Lietuvoje.

Pažintiniame Kadagių slėnio take vaikai atliko integruotas dailės ir biologijos užduotis.