Picture 1

Pumpėnų gimnazijos IG klasės mokiniai balandžio–gegužės mėnesiais dalyvavo projekte Nacionalinis IT iššūkis.

Nacionalinis IT iššūkis – pirmasis projektas, skirtas visos Lietuvos mokiniams gerinti žinias IT srityje ir įsikvėpti ateičiai su technologijomis.

„Telia Global Services Lithuania“ iniciatyva organizuojamas projektas kvietė 7–9 klasių moksleivius dalyvauti nuotolinėse pamokose ir sužinoti daugiau apie technologijų istoriją, kas mūsų laukia ateityje bei mokytis realaus programavimo pagrindų.

Informacinių technologijų pamokose stebėjome vaizdo pamokas ir diskutavome apie naujas IT galimybes, apie ateities profesijas, susijusias su IT sritimi. Namuose mokiniai  galėjo savarankiškai išbandyti  internetinių puslapių kūrimą su HTML.

Informacinių technologijų mokytoja R. Žemaitytė