Paskelbti respublikinio edukacinio konkurso „Olympis 2023“ rudens sesijos rezultatai. Konkurse dalyvavo 45 Pumpėnų gimnazijos mokiniai, laimėti 42 diplomai, iš jų 21 diplomas I-ojo laipsnio. Pagal laimėtų diplomų skaičių Pumpėnų gimnazija užima 25 vietą iš 62 konkurse dalyvavusių Panevėžio apskrities mokyklų. Geriausiai konkurse sekėsi 2 medalius ir pirmojo laipsnio diplomus pelniusiam šeštokui Benui Morkūnui (anglų kalbos ir matematikos konkursai) ir pirmojo laipsnio diplomus bei medalius pelniusioms antrokėms: Rugilei Urbelytei (anglų kalbos konkursas), Gerdai Varuškevičiūtei (matematikos konkursas), Eglei Aleksandravičiūtei (matematikos konkursas). Beno matematikos konkurso rezultatas yra antras šalyje savo amžiaus grupėje.

Sveikiname visus konkurso laimėtojus!