Kovo 21-ąją 5, 6b ir 7 klasių mokiniai skaitė lietuvių poetų eiles – taip minėjo Pasaulinę poezijos dieną. Buvo išrinkti geriausi skaitovai: Austėja Šileikaitė (5 kl.), Paulius Zakarevičius (6b kl.), Adomas Kaveckas (6b kl.), Milda Kubiliūtė (7 kl.).

Mokiniai ne tik skaitė eilėraščius, bet ir dalyvavo diskusijoje apie kūrybą, raiškųjį skaitymą, skaitovo ir klausytojo ryšį, dainuojamąją poeziją, sceninę laikyseną, emocijas – apie sceninę kalbą, kultūrą.

Komisijos nariai ir diskusijos dalyviai: Saulė Gaigalaitė (IIG kl.), Dovydas Lerner (IIIG kl.), Kamilė Kaveckaitė (IG kl., taip pat ir renginio fotografė). Renginį vedė Vėjas Žemaitaitis (7 kl.). Poetinių skaitymų organizavo bibliotekininkė E. Jackuvienė bei lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja J. Bagdonienė.

Bibliotekininkė E. Jackuvienė