Kovo 20 dieną gimnazijoje vyko integruotas STEAM renginys „Žemės diena 2024“. Jo metu mokiniams buvo sudarytos sąlygos plėsti akiratį bei įgytas žinias ir gebėjimus kūrybiškai ir išradingai pritaikyti integruotame tiksliųjų ir gamtos mokslų renginyje. 5–9 klasių mokiniai sudarė savo klasės komandas. Užduotis, praktines veiklas ir kūrybines užduotis organizavo ir vedė IIG klasės mokiniai kartu su gamtos mokslų mokytojomis. Mokiniams veiklos vyks aktų salėje, gimnazijos amfiteatre, skaitykloje. Dėkojame visiems dalyviams už šaunų dalyvavimą.

Renginį organizavo biologijos mokytoja metodininkė Lijana Kvedarienė, geografijos vyresnioji mokytoja Laimutė Skoblickaitė, chemijos mokytoja metodininkė Donata Šatienė