Mūsų vaikiškasjuokas nurimo
Paskutinio skambučio aiduos.
Ir daugiau nebebus pratęsimo -
Nebėra šiam romanui kreidos.

Paskutinis skambutis ... Ateina kasmet, bet vis kitiems. Būna vienintelis, į nieką nepanašus ir nepamirštamas.

Gegužės 26 dieną Pumpėnų gimnazijoje paskutinis skambutis nuskambėjo jau 62-osios laidos abiturientams (auklėtoja Eglė Mickeliūnienė). Abiturientus sveikino Pumpėnų gimnazijos direktorius A. Matuzevičius, pavaduotoja ugdymui L. Kvedarienė, Pumpėnų seniūnė R. Rapkevičienė, pirmosios mokytojos G. Krušinskienė ir V. Grubienė, buvusi auklėtoja M. Vaicekauskienė, pirmokai (mokytoja D. Anilionytė). Gimnazijos socialinė pedagogė G. Kiaunienė paskelbė geriausio šių mokslo metų gimnazijos sportininko (Jaunutis Katkūnas) ir metų mokinio/-ės (Dovilė Dalmantaitė ir Timas Jackus) nominacijas.

Už gražią šventę dėkojame IIIG klasės mokiniams ir jų auklėtojai D. Augustinienei.