Vienas iš Lietuvos nepriklausomybės atgavimo 30-ųjų metinių akcentų gimnazijoje – mokyklos muziejuje veikianti numizmatikos paroda, kurią paruošė Jaunųjų istorikų būrelis. Parodoje eksponuojama mūsų gimnazijos mokinių ir mokytojų sunešta kolekcija iš monetų ir popierinių pinigų, cirkuliavusių mūsų šalies teritorijoje nuo jų atsiradimo iki euro įvedimo. Parodos tikslas – prisiliesti prie istorijos gyvai, nes pinigų kaita rodo, kokį kelią teko nueiti Lietuvos valstybei iki nepriklausomybės atgavimo 1990 metų kovo 11-ąją.

Kovo 10 dieną, gimnazijai švenčiant nepriklausomybės atgavimo metines, numizmatikos parodą aplankė jaunesniųjų klasių mokiniai.

Dėkojame visiems mokiniams ir mokytojams, padėjusiems surinkti šios parodos eksponatus.

Jaunųjų istorikų būrelio vadovas, istorijos mokytojas S. Jurkus