COLABcorner

Mūsų gimnazija dalyvauja Tarptautiniame projekte Erasmus + „Connecting Communities to the Labour Market“ – „Bendruomenė padeda jaunimui pasirinkti profesiją“, kurį mūsų mokykloje koordinoja anglų kalbos mokytoja Olga Daugene.

Projektas bus vykdomas dvejus metus: nuo 2019–09–01 iki 2021–08–31. Projektas finansuojamas pagal ERASMUS+ KA2 programą, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Projekto koordinatorė – Institut Sa Palomera (Ispanija). Be projektą koordinuojančios mokyklos, jame dar dalyvauja Sultan Halil Yigit Vocational (Turkija), Nyiregyhazi SZC Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendeglatoipari, Idegenforgalmi Szakgimnaziuma, Szakkozepiskolaja es Kollegiuma (Vengrija), Istituto di Istruzione Superiore „Enrico Fermi“ (Italija) bei Pumpėnų gimnazija (Lietuva).

Mūsų mokykloje suburta komanda, kuri įgyvendina šį projektą: anglų kalbos mokytoja Olga Daugene (projekto koordinatorė), direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lijana Kvedarienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Laima Noreikienė, bibliotininkė Edita Jackuvienė, socialinė pedagogė Gražina Kiaunienė.

colab lanksukas